گیـــلک دانــه نـویـد

ارتباط با ما
About Image

درباره گیلک دانه نوید

شرکت گیلک دانه نوید، به عنوان یکی از زیر مجموعه های شرکت نوید مرغ گیلان زنجیره یکپارچه تولید گوشت سفید، در سال 1394 در شهرستان رشت تأسیس شد. مأموریت این شرکت تولید خوراک با کیفیت یکنواخت و بهبود مستمر با تمرکز بر افزایش سلامتی جامعه و پاسخ به نیاز مشتریان در سرتاسر جهان می باشد. شرکت گیلک دانه نوید با تکیه بر تجهیزات تولیدی به روز و پیشرفته خود، قادر به پاسخگویی به نیاز مشتریان جهت تأمین انواع خوراک برای گونه های هدف از مراحل آغازین تا مراحل پایانی می باشد. بخش تحقیق و توسعه و ارتباط با مشتریان شرکت گیلک دانه نوید به طور مستمر از ابتدا تا انتهای دوره پرورش اقدام به پایش فارم ها و مزارع پرورشی نموده تا نسبت به عملکرد بهینه آن ها اطمینان حاصل نماید. گیلک دانه نوید معتقد است که با تکیه بر منابع موجود و اتخاذ رویکردهای هوشمندانه، متفکرانه و نوآورانه می توان نسبت به پاسخگویی به افزایش نیازهای اجتماعی، اقتصادی و تغذیه ای جهت دستیابی به چشم اندازی موثر و پویا در آینده اقدام نمود.

بیشتر بخوانید

محصولات

گیلک دانه نوید معتقد است با تولید خوراک با کیفیت یکنواخت و بهبود مستمر می توان نسبت به پاسخگویی به نیازهای اجتماعی، اقتصادی و تغذیه ای جهت دستیابی به چشم انداز موثر با تمرکز بر سلامت جامعه اقدام نمود.

Feature Image

چرا گیلک دانه نوید ؟

گیلک دانه نوید با هدف کسب بهترین نتیجه در صنایع آبزی پروری و پرورش دام و طیور به ارائه ی محصولاتی همچون خوراک اختصاصی گونه بهمراه مواد مغذی مورد نیاز سلامتی و رشد بهینه در ماهی ، طیور ، دام و ... می پردازد.

Species-specific feed

خوراک اختصاصی گونه

food-convert

سرعت رشد بالا

High growth rate

تقویت سلامت و ایمنی

Service Icon

بهترین ضریب تبدیل غذایی

ویدیوی شرکت

"تضمین بهره وری با تولید خوراک با کیفیت یکنواخت و اندیشه ای مبتنی بر بهبود مستمر"

لینک های مرتبط